Kateřina Randová

Držitelka mezinárodní pečetě absolventa České školy Feng Shui

Ing. Lenka Vyhnálková

Vymýšlet, modelovat a proměňovat zelené prostory je vášeň. Práce zahradního architekta je pro mě nevysychající studna milých vyzvání k účasti na spoluvytváření příběhů míst a rodin. Nezapomenutelné setkání s lidmi na krásných místech a navázaná rodinná přátelství jsou pro mě velkou odměnou. Zahrada může být pro každého v mnohém klíčem i cestou, jako je pro mě. Bude mi potěšením se s vámi projít na vaší cestě k zahradě.

Mgr. Kateřina Babušková

Jmenuji se Kateřina Babušková, vystudovala jsem Univerzitu Nové doby pana Milana Calábka a Českou školu Feng Shui Ing. arch Otakara Chocholy a Ing. Davida Eyera. Obě tyto školy jsou pro mne nesmírně cenné, otevřely mi obzory, o kterých jsem dříve neměla ani tušení. Jejich moudrost mi pomáhá překonávat překážky, které v životě přicházejí. Také mě učí žít v přítomnosti a radosti a nebrat všechno tak vážně, za což upřímně děkuji. Bez nadsázky mohu říci, že mi tyto dvě školy přinesly světlo do mého života! Nasměrovaly i mou další profesní dráhu, a proto bych i já vám ráda přinesla část z tohoto světla do života vašeho. Nabízím komplexní poradenství feng shui včetně řešení interiérového osvětlení.

Dana Jirsáková

Držitelka profesionální pečetě absolventa České školy Feng Shui

Hana Tosková

Držitelka mezinárodní pečetě absolventa České školy Feng Shui

Ing. Hana Poláčková

Ing. Hana Poláčková je absolventkou České školy Feng Shui a Mezinárodní certifikace pod hlavičkou The New York School of Feng Shui. Vede české interiérové, bytové a zahradní studio podle principů Feng Shui a stavební biologie s názvem Kompas. Zaměřujeme se na práci s přírodními materiály a přirozenou energií, která je všude kolem nás.

Její tým pracuje na základech  ŠKOLY KOMPASU.  Pomocí kompasu a následných rozborů člověka ve vztahu k domu a okolí, docílí soulad a harmonii.

Hana Hrdinová

Držitelka mezinárodní pečetě absolventa České školy Feng Shui

Dana Škvorová

Držitelka mezinárodní pečetě absolventa České školy Feng Shui

Ing. Tereza Pyrchalová, MBA

Poskytuji osobní konzultace a zpracovávám rozbory bytů, domů i firemních prostor. Založila jsem projekt FENGSHUI PRO ŽIVOT, založila jsem FB fanpage FengShui pro život a blog, provozuji e-shop.

Díky svým znalostem a zkušenostem s FengShui umím vyladit prostor tak, aby vyhovoval a nabíjel své uživatele. Ukazuji lidem, jak díky drobným změnám v bytě či kanceláři dosáhnout velkých změn v mnoha oblastech jejich života, ať už je to zdraví, vztahy nebo úspěch.

Oľga Szabová

Volám sa Oľga Szabová, som absolventka České školy Feng shui, ktorú som ukončila medzinárodnou certifikáciou pod hlavičkou školy The New York School of Feng Shui zastúpenej medzinárodne uznávaným odborníkom Rogerom Greenom.
Vďaka štúdiu na Českej škole Feng shui som si prehĺbila svoje vyše dvadsatročným samovzdelavaním získané vedomosti a stala som sa profesionálnou poradkyňou a konzultantkou Feng shui. Krédom mojej práce je ukázať ľuďom, že aj malé veci môžu priniesť veľké výsledky. Ponúkam komplexnú feng shui diagnostiku priestoru a analýzy 4 pilierov osudu človeka.

Chcete vědět vše jako první?