Dana Jirsáková

Držitelka profesionální pečetě absolventa České školy Feng Shui

Kontaktujte Danu Jirsákovou

Telefon: 603 465 073

E-mail: harmonicky.domov@email.cz

Webové stránky: www.harmonicky-domov.com

V roce 2008 jsem ukončila komplexní studium na České škole Feng Shui v Praze pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy a letos i 4 pilíře osudu.
Když jsem si upravila vlastní dům dle tohoto učení a zjistila na vlastní kůži, jak ovlivnil můj život. Řekla jsem si, že něco tak úžasného si nemohu nechat jen pro sebe a začala jsem toto umění uplatňovat v obydlích svých přátel. V roce 2012 jsem založila HARMONICKÝ DOMOV a začala nabízet své služby i veřejnosti. Poté co jsem byla oslovena na uspořádání přednášky jak uplatňovat principy Feng Shui, jsem začala pořádat kurzy o základech FS s praktickými radami na konkrétní domy účastníků. Na požádání redaktorky Evy Bucharové, jsem v r. 2013 natočila na ČRO Sever několik rozhovorů na toto téma.
Feng Shui je úžasný pomocník, který nás dokáže nasměrovat na správnou cestu a pomůže nám pochopit, proč jsme tady, přijmout naše zkoušky a dosáhnout vlastní harmonie. Za tímto účelem se ho snažím předávat dál a pomáhat lidem pochopit zrcadla, která jim prostor ukazuje.

Chcete vědět vše jako první?