Ing. David Eyer

Hlavní lektor České školy Feng Shui

O našich hlavních lektorech

Naši hlavní lektoři tvoří základy celé České školy Feng Shui. Jsou jejími kořeny a zároveň udávají směr jejího růstu. Všichni hlavní lektoři jsou ceněnými odborníky ve svém oboru s dlouholetou praxí a mnoha zkušenostmi.

Kontakt na Davida Eyera:

724 247 423

atelier@baubiologie.cz

www.baubiologie.cz

Ing. David Eyer je spoluzakladatelem České školy Feng Shui a zároveň jedním z hlavních lektorů. Ve škole vyučuje nauku o zdravém bydlení Baubiologii. Přečtěte si jeho životopis:


V roce 2002 jsem se začal profesně zabývat stavební biologií, kterou jsem vystudoval na Institutu stavební biologie a ekologie v Neubeuernu (IBN). V roce 2002 jsem se stal partnerem akad. arch. Oldřicha Hozmana ve Studiu ARC, kde jsem navrhoval konstrukce s použitím ekologických stavebních materiálů. Tato praxe měla na můj architektonický přístup významný vliv, i když architektura nebyla mým původním vzděláním. Na svých současných projektech spolupracuji s projektovou kanceláří JAMIprojekt. Jsem také projektovým manažerem ve společnosti MAITREA a.s., kde zodpovídám za ekologickou výstavbu. Pracoval jsem na projektech: Mateřská školka ve Slušticích, renovace činžovního domu s vegetariánskou restaurací v Praze, Škola bojových umění Avaloka ve Stodůlkách, Domov pro Seniory ve Slušticích a Sluneční lázně Maitrea v Praze. Příležitostně publikuji a přednáším o stavební biologii (Baubiologii). Jsem zakládajícím členem České školy feng shui,  členem sdružení Ekodům a zakládajícím členem INTBAU Czechia.

Chcete vědět vše jako první?