Ing. Michaela Miřacká

Držitelka profesionální pečetě absolventa České školy Feng Shui

Kontaktujte Míšu Miřackou:

Tel. 725 707 327

Email: mirackam@email.cz

Oblast působení: Brno a okolí, Jihomoravský kraj

Studium na České škole Feng Shui pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy mi otevřelo další nekonečné množství životních příležitostí, chuť dál na sobě pracovat a učit se. Feng Shui škola pro mě byla jedním z prvních stupínků ve studiu práce s energiemi. Potkala jsem krásné a  inspirativní bytosti a zcela přirozeně se dostavila chuť učit se a objevovat dál.
Když jsem upravila náš dům podle Feng Shui a zjistila na vlastní kůži, jak to funguje a ovlivňuje náš každodenní život a prožitky, přišlo mi škoda ,nechat si to jen pro sebe-:) Je to prostě už láska na celý život.
Postupně pracujeme s přáteli a kamarády na harmonizaci jejich bydlení, zkušenosti každého a osobní prožití je nepřenosné… Feng Shui je totiž úžasný pomocník, který nás dokáže nasměrovat na správnou cestu  k harmonickému a šťastnému životu. Proto jej předávám dál a věřím, že svým způsobem uvažování a prožívání dokážu inspirovat i další lidi ke změně vnímání sebe sama, života, světa…
Díky Feng Shui studiu jsem se taky začala věnovat pravidelnému cvičení Čchi kung a poznání a prožití všeho chci sdílet s dalšími lidmi.
Těším se, co život přinese…

Chcete vědět vše jako první?