Feng Shui a síla talismanů

Talismany využívaly téměř všechny kultury světa. Používaly je k různým účelům. V tomto rozhovoru se dozvíte o talismanech ve spojitosti s tradičním čínským učením Feng Shui. Které z talismanů přivádí do domu hojnost, zdraví, a které vás i ochrání? Mezi známé talismany patří čínské mince, krystaly, zvonky a zvonkohry, možná jste slyšeli i o třínohé žábě nebo o želvě s hadem. Co který z nich do našeho domova přináší a kam je umístit, nám v rozhovoru prozradí Ing. arch. Otakar Chochola z České školy feng shui, který toto starodávné čínské učení studoval mimo jiné i v taoistických horách.

Chcete vědět vše jako první?

* Vložením a odeslání e-mailové adresy potvrzujete souhlas
s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací najdete zde

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close