Složení záloh ve výši 3 000 Kč se provádí převodem na č. ú. 19-2122480339/0800.
Záloha je vratná nejpozději 30 dní před začátkem semináře. Do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení, úroveň studia a místo (Praha / Brno). Variabilní symbol pro pražské studium 202004, pro brněnské studium 202005. Zálohu je nutné uhradit nejpozději 14 dní od registrace. Doplatek bude proveden v hotovosti na prvním semináři.

Poskytované slevy: studenti, důchodci, rodiče na MD – 10%, pro absolventy dřívějších ročníků při opakování modulu – 50%. Poskytované slevy se nesčítají.

Přihláška  PrahaBrno


  anone


  anone

  Souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů

  Souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami

  Zásady ochrany osobních údajů
  Všeobecné obchodní podmínky a reklamační řád

  Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. více informací

  Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

  Zavřít