Na co si dát v roce 2018 pozor dle techniky Letící hvězdy?

Nový lunární rok 2018 nám přináší vliv hvězdy číslo 9, jež nás přenáší do nejvyšších sfér a duchovní tvorby.

Její vliv můžeme využít pro aktivní vytváření našeho štěstí a zároveň nám nabízí příležitost, zbavit se všech druhů závislostí.

Jak můžeme náš domov podpořit dle techniky Letící hvězdy?

Obecně v tomto roce můžeme využít energii květin a rostlin a věnovat se jejich obrodě.
Používejte řezané květiny do vstupní haly či obývacího pokoje. Pečujte i o venkovní kvetoucí rostliny a veškeré slavnostní události oslavujte květinami, mají tento rok výrazně pozitivní vliv.

Na co si dát pozor?

Zkontrolujte všechny elektroinstalace, zda je vše řádně uzemněné, nechte si udělat revizi kotle a komínu, zkontrolujte odtah spalin.

Ve vašich domovech projděte místnosti orientované na západ a sever, dbejte na odstranění všech přebytečných předmětů či kusů nábytku. Řádně prostor vyčistěte, větrejte. Do těchto místností můžete umístit i kovový zvonek či zvonkohru. Hrozí zde stagnující energie, která by mohla výrazně zpomalit tok našeho života.

Východní sektor také zaslouží kontrolu, aby nedocházelo k hádkám a nečekaným zraněním. Pro harmonizace sem vložte novou zelenou rostlinu či vodní prvek – fontánku, obrázek vody, která tyto vlivy zklidní.

Chcete vědět vše jako první?

* Vložením a odeslání e-mailové adresy potvrzujete souhlas
s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací najdete zde

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close