Výpočet osobního čísla Ming Gua nás zavádí do oblasti definice osobního magnetismu. Naše energetické tělo obsahuje různé částice, které se chovají podobně jako magnet. Vibrace těchto částit definujeme podle přiřazených pěti elementů s přihlédnutím k dynamice yin a yang.

Ming Gua se vypočítává z roku narození, který se upravuje podle čínského kalendáře, tedy se započetím ročního cyklu okolo 4. února každého roku (solární cyklus).

S pomocí osobního čísla určujeme převažující dynamiku osobnosti, vztah jedince k vlivu světových stran – směry přízně a nepřízně.

Výpočet osobního čísla Ming Gua nás zavádí do oblasti definice osobního magnetismu

Charakteristika osobního čísla Ming Gua je základním stavebním kamenem při práci s Feng Shui prostoru.

Například šťastné směry využíváme především pro uložení postele (tak aby člověk směřoval hlavou do svého příznivého směru) či v pracovním místě tak, aby hleděl směrem do jednoho ze svých příznivých směrů.

Vypočtěte své Ming Gua

Výpočet se liší pro muže a ženy
vyberte Vaše pohlaví

Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno pro "povoleno cookies", aby vám poskytlo nejlepší možné prohlížení stránek. Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení cookie nebo klepnete na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s podmínkami použití cookie.

Zavřít